IDT72V70810PF
Hua Hua
Tau Wae: IDT72V70810PF
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC DGTL SW 1024X1024 3.3V 64TQFP
Ngā Rauemi: 1.IDT72V70810PF.pdf2.IDT72V70810PF.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IDT72V70810PF
Tau Wae IDT72V70810PF Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga IC DGTL SW 1024X1024 3.3V 64TQFP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5145 pcs Pepa Raraunga 1.IDT72V70810PF.pdf2.IDT72V70810PF.pdf
Pūtake Toha Tae Single Supply Tuhinga o mua 3 V ~ 3.6 V
Momo Multiplexer Pūrere Pūrere Whakarato 64-TQFP (14x14)
Raupapa 72V Packaging Tray
Paa / Case 64-LQFP Ētahi Ingoa 72V70810PF
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount