HR25-9TP-16SC
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
HR25-9TP-16SC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HR25-9TP-16SC
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 16POS FEMALE CRIMP
Ngā Rauemi: HR25-9TP-16SC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HR25-9TP-16SC
Tau Wae HR25-9TP-16SC Kaihanga Hirose Electric Co Ltd
Whakaahuatanga CONN PLUG 16POS FEMALE CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4014 pcs Pepa Raraunga HR25-9TP-16SC.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG - Whakamahi Shielded
Patohia nga huanga - Momo For Female Sockets
Raupapa HR25 RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Silver Ētahi Ingoa *HR25-9TP-16SC
HR752
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Tau o nga Tauranga 16
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Waehanga Kaihanga HR25-9TP-16SC Kua whakaratohia te Taimana Nui 9
Kōkuhu Rauemi Brass, Nickel Kei roto -
Ngā āhuatanga Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut, Strain Relief Whakaahua nui 16 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut, Strain Relief
Whakaahuatanga CONN PLUG 16POS FEMALE CRIMP I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa 0.492" (12.50mm) Ko te Hononga Nuturu Nickel
Hoahoa Whakapā Polyphenylene Sulfide (PPS) Whakaaetanga Mea Keyed
Momo Hononga Plug Housing Rauemi Ara -
Ngā Hua e hāngai ana
HR25-9TP-16P
HR25-9TP-16P
Kaihanga: Hirose Electric Co Ltd
Whakaahuatanga: CONN PLUG 16POS MALE CIRC
I roto i te taonga: 4862 pcs
Tikiake: HR25-9TP-16P.pdf
RFQ
HR25-9TP-16SC(72)
HR25-9TP-16SC(72)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 16POS INLINE
I roto i te taonga: 4728 pcs
Tikiake: HR25-9TP-16SC(72).pdf
RFQ
HR25-9TP-16S(73)
HR25-9TP-16S(73)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 16POS GOLD SLDR
Tikiake: HR25-9TP-16S(73).pdf
HR25-9TP-16P(74)
HR25-9TP-16P(74)
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 16POS GOLD SOLDER
Tikiake: HR25-9TP-16P(74).pdf
HR25-9TP-20P(31)
HR25-9TP-20P(31)
Whakaahuatanga: CONNECTOR
Tikiake:
HR25-9TP-20P
HR25-9TP-20P
Whakaahuatanga: CONN PLUG 20POS MALE CIRC