HR25-9TP-20PC
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
HR25-9TP-20PC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HR25-9TP-20PC
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 20POS MALE CRIMP
Ngā Rauemi: HR25-9TP-20PC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HR25-9TP-20PC
Tau Wae HR25-9TP-20PC Kaihanga Hirose Electric Co Ltd
Whakaahuatanga CONN PLUG 20POS MALE CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4137 pcs Pepa Raraunga HR25-9TP-20PC.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG - Whakamahi Shielded
Patohia nga huanga - Momo For Male Pins
Raupapa HR25 RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Silver Ētahi Ingoa *HR25-9TP-20PC
HR750
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Tau o nga Tauranga 20
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Waehanga Kaihanga HR25-9TP-20PC Kua whakaratohia te Taimana Nui 9
Kōkuhu Rauemi Brass, Nickel Kei roto -
Ngā āhuatanga Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut, Strain Relief Whakaahua nui 20 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut, Strain Relief
Whakaahuatanga CONN PLUG 20POS MALE CRIMP I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa 0.492" (12.50mm) Ko te Hononga Nuturu Nickel
Hoahoa Whakapā Polyphenylene Sulfide (PPS) Whakaaetanga Mea Keyed
Momo Hononga Plug Housing Rauemi Ara -
Ngā Hua e hāngai ana
HR25-9TP-20S
HR25-9TP-20S
Kaihanga: Hirose Electric Co Ltd
Whakaahuatanga: CONN PLUG 20POS FEMALE CIRC
I roto i te taonga: 4646 pcs
Tikiake: HR25-9TP-20S.pdf
RFQ
HR25-9TP-20S(78)
HR25-9TP-20S(78)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONNECTOR
I roto i te taonga: 5319 pcs
Tikiake:
RFQ
HR25-9TP-20S(31)
HR25-9TP-20S(31)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONNECTOR
Tikiake:
HR25-9TP-16SC(72)
HR25-9TP-16SC(72)
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 16POS INLINE
Tikiake: HR25-9TP-16SC(72).pdf
HR25-9TP-20P(78)
HR25-9TP-20P(78)
HR25-9TP-20P
HR25-9TP-20P
Whakaahuatanga: CONN PLUG 20POS MALE CIRC
Tikiake: HR25-9TP-20P.pdf
HR25-9TP-20S(73)
HR25-9TP-20S(73)
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 20POS GOLD SLDR
Tikiake: HR25-9TP-20S(73).pdf
HR25-9TP-16SC
HR25-9TP-16SC
Whakaahuatanga: CONN PLUG 16POS FEMALE CRIMP
Tikiake: HR25-9TP-16SC.pdf
HR25-9TP-20S(74)
HR25-9TP-20S(74)
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 20POS SOLDER CUP
Tikiake: HR25-9TP-20S(74).pdf
HR25-9TP-20P(72)
HR25-9TP-20P(72)
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 20POS GOLD SOLDER
Tikiake: HR25-9TP-20P(72).pdf
HR25-9TP-20P(31)
HR25-9TP-20P(31)
HR25-9TP-20PC(72)
HR25-9TP-20PC(72)
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 20POS INLINE
Tikiake: HR25-9TP-20PC(72).pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel