HR25-9TP-16SC(72)
HiroseHirose
HR25-9TP-16SC(72) Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HR25-9TP-16SC(72)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN PLG HSG FMALE 16POS INLINE
Ngā Rauemi: HR25-9TP-16SC(72).pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HR25-9TP-16SC(72)
Tau Wae HR25-9TP-16SC(72) Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN PLG HSG FMALE 16POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4728 pcs Pepa Raraunga HR25-9TP-16SC(72).pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 9
Rauemi Hee Zinc Alloy Kua oti te Rei Nickel
Raupapa HR25 Packaging Bulk
Ētahi Ingoa *HR25-9TP-16SC(72)
HR1478
Whakatakotoranga Keyed
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Tau o nga Tauranga 16
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Tiaki Ingoa - Kei roto -
Tae Housing Silver Ngā āhuatanga Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut, Strain Relief
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut, Strain Relief
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Brass, Nickel Ko te Hononga Nuturu 0.492" (12.50mm)
Momo Hoapā Crimp Rahi Hoapā -
Hoahoa Whakapā Circular Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HR25-9TP-16S(73)
HR25-9TP-16S(73)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 16POS GOLD SLDR
I roto i te taonga: 3489 pcs
Tikiake: HR25-9TP-16S(73).pdf
RFQ
HR25-9TP-16PC(72)
HR25-9TP-16PC(72)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 16POS INLINE
I roto i te taonga: 4458 pcs
Tikiake: HR25-9TP-16PC(72).pdf
RFQ
HR25-9TP-16S
HR25-9TP-16S
Kaihanga: Hirose Electric Co Ltd
Whakaahuatanga: CONN PLUG 16POS FEMALE CIRC
Tikiake: HR25-9TP-16S.pdf
HR25-9TP-16SC
HR25-9TP-16SC
Whakaahuatanga: CONN PLUG 16POS FEMALE CRIMP