HR25-9TP-16PC
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
HR25-9TP-16PC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HR25-9TP-16PC
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 16POS MALE CRIMP
Ngā Rauemi: HR25-9TP-16PC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HR25-9TP-16PC
Tau Wae HR25-9TP-16PC Kaihanga Hirose Electric Co Ltd
Whakaahuatanga CONN PLUG 16POS MALE CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5113 pcs Pepa Raraunga HR25-9TP-16PC.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG - Whakamahi Shielded
Patohia nga huanga - Momo For Male Pins
Raupapa HR25 RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Silver Ētahi Ingoa *HR25-9TP-16PC
HR749
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Tau o nga Tauranga 16
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Waehanga Kaihanga HR25-9TP-16PC Kua whakaratohia te Taimana Nui 9
Kōkuhu Rauemi Brass, Nickel Kei roto -
Ngā āhuatanga Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut, Strain Relief Whakaahua nui 16 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut, Strain Relief
Whakaahuatanga CONN PLUG 16POS MALE CRIMP I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa 0.492" (12.50mm) Ko te Hononga Nuturu Nickel