HR25-9TP-16P
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
HR25-9TP-16P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HR25-9TP-16P
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 16POS MALE CIRC
Ngā Rauemi: HR25-9TP-16P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HR25-9TP-16P
Tau Wae HR25-9TP-16P Kaihanga Hirose Electric Co Ltd
Whakaahuatanga CONN PLUG 16POS MALE CIRC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4862 pcs Pepa Raraunga HR25-9TP-16P.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga -
Whakamutunga Solder Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Brass and Zinc, Nickel Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa HR25
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa *HR25-9TP-16P
HR704
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Tau o nga Tauranga 16
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga HR25-9TP-16P Kua whakaratohia te Taimana Nui 9
Ngā āhuatanga Cable Clamp Whakaahua nui 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Gold
Whakaahuatanga CONN PLUG 16POS MALE CIRC Whakatauranga onamata 1A
I teie nei - Max / Whakapā Threaded Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Taara Taea -
Ngā Hua e hāngai ana
HR25-9TP-16PC
HR25-9TP-16PC
Kaihanga: Hirose Electric Co Ltd
Whakaahuatanga: CONN PLUG 16POS MALE CRIMP
I roto i te taonga: 5113 pcs
Tikiake: HR25-9TP-16PC.pdf
RFQ
HR25-9TP-16PC(72)
HR25-9TP-16PC(72)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 16POS INLINE
I roto i te taonga: 4458 pcs
Tikiake: HR25-9TP-16PC(72).pdf
RFQ
HR25-9TP-16P(74)
HR25-9TP-16P(74)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 16POS GOLD SOLDER
Tikiake: HR25-9TP-16P(74).pdf
HR25-9TP-16S
HR25-9TP-16S
Whakaahuatanga: CONN PLUG 16POS FEMALE CIRC
Tikiake: HR25-9TP-16S.pdf
HR25-9TP-12PC(72)
HR25-9TP-12PC(72)
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 12POS INLINE