HR25-9TP-12PC
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
HR25-9TP-12PC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HR25-9TP-12PC
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 12POS MALE CRIMP
Ngā Rauemi: HR25-9TP-12PC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HR25-9TP-12PC
Tau Wae HR25-9TP-12PC Kaihanga Hirose Electric Co Ltd
Whakaahuatanga CONN PLUG 12POS MALE CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4145 pcs Pepa Raraunga HR25-9TP-12PC.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG - Whakamahi Shielded
Patohia nga huanga - Momo For Male Pins
Aronga Whakatika Crimp Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti - Kua oti te Rei Zinc Alloy
Raupapa HR25 RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Silver Ētahi Ingoa *HR25-9TP-12PC
HR748
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Tau o nga Tauranga 12
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Waehanga Kaihanga HR25-9TP-12PC Kua whakaratohia te Taimana Nui 9
Kōkuhu Rauemi Brass, Nickel Kei roto -
Ngā āhuatanga Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut, Strain Relief Whakaahua nui 12 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut, Strain Relief
Whakaahuatanga CONN PLUG 12POS MALE CRIMP I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa 0.492" (12.50mm) Ko te Hononga Nuturu Nickel
Hoahoa Whakapā Polyphenylene Sulfide (PPS) Whakaaetanga Mea Keyed
Momo Hononga Plug Housing Rauemi Ara -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HR25-9TP-16P
HR25-9TP-16P
Kaihanga: Hirose Electric Co Ltd
Whakaahuatanga: CONN PLUG 16POS MALE CIRC
I roto i te taonga: 4862 pcs
Tikiake: HR25-9TP-16P.pdf
RFQ
HR25-9TP-12P(72)
HR25-9TP-12P(72)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 12POS GOLD SOLDER
I roto i te taonga: 2955 pcs
Tikiake: HR25-9TP-12P(72).pdf
RFQ
HR25-9TP-12PC(72)
HR25-9TP-12PC(72)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 12POS INLINE
Tikiake: HR25-9TP-12PC(72).pdf
HR25-9TP-12SC(72)
HR25-9TP-12SC(72)
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 12POS INLINE
Tikiake: HR25-9TP-12SC(72).pdf
HR25-9TJ-20SC(72)
HR25-9TJ-20SC(72)
Whakaahuatanga: CONN JCK HSG FMALE 20POS INLINE