M52-040000P2545
HarwinHarwin
M52-040000P2545 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M52-040000P2545
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua 25 SIL SMT MALE PIN HDR
Ngā Rauemi: 1.M52-040000P2545.pdf2.M52-040000P2545.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M52-040000P2545
Tau Wae M52-040000P2545 Kaihanga Harwin
He Rahinga Kei te wātea 60612 pcs Pepa Raraunga 1.M52-040000P2545.pdf2.M52-040000P2545.pdf
Pitch - Mating 0.050" (1.27mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 952-3506
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 25
Momo Tae Surface Mount Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri 8.37mm, 9.77mm, 12.27mm Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Teitei Whakanoho 0.098" (2.50mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Surface Mount 25 position 0.050" (1.27mm)
Whakatauranga onamata 1A Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Brass
Whakapā mai te roa - Pouaka - Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.157" (4.00mm)