M52-025000P0545R
HarwinHarwin
Harwin
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M52-025000P0545R
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua CONNECTOR
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M52-025000P0545R
Tau Wae M52-025000P0545R Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga CONNECTOR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5722 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko 500V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Te whakaheke Unshrouded
Raupapa Archer M52 Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.050" (1.27mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 1 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 4 Momo Tae Surface Mount
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri 8.37mm, 9.77mm, 12.27mm
Teitei Whakanoho 0.098" (2.50mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Surface Mount 4 position 0.050" (1.27mm)
Whakatauranga onamata 1A per Contact Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Brass
Whakapā mai te roa - Pouaka - Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.098" (2.50mm)