M52-040023V1545
HarwinHarwin
Harwin
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M52-040023V1545
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua HEADER
Ngā Rauemi: M52-040023V1545.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M52-040023V1545
Tau Wae M52-040023V1545 Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga HEADER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5170 pcs Pepa Raraunga M52-040023V1545.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Te whakaheke Unshrouded
Raupapa Archer M52 Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.050" (1.27mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui 0.346" (8.80mm) Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 1 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae Through Hole
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri 7.10mm, 8.50mm, 11.00mm
Teitei Whakanoho 0.098" (2.50mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 15 position 0.050" (1.27mm)
Whakatauranga onamata 1A per Contact Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Brass
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.091" (2.30mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.157" (4.00mm)