M52-040023V1045
HarwinHarwin
M52-040023V1045 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M52-040023V1045
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua 10 SIL PCT MALE PI HDR
Ngā Rauemi: 1.M52-040023V1045.pdf2.M52-040023V1045.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M52-040023V1045
Tau Wae M52-040023V1045 Kaihanga Harwin
He Rahinga Kei te wātea 103737 pcs Pepa Raraunga 1.M52-040023V1045.pdf2.M52-040023V1045.pdf
Pitch - Mating 0.050" (1.27mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui 0.346" (8.80mm) Ētahi Ingoa 952-3512
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri 7.10mm, 8.50mm, 11.00mm
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polyamide (PA6T), Nylon 6T Teitei Whakanoho 0.098" (2.50mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 10 position 0.050" (1.27mm) Whakatauranga onamata 1A
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Brass Whakapā mai te roa - Pouaka 0.091" (2.30mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.157" (4.00mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka -