M52-040023V2045
HarwinHarwin
M52-040023V2045 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M52-040023V2045
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua 20 SIL PCT MALE PIN HDR
Ngā Rauemi: 1.M52-040023V2045.pdf2.M52-040023V2045.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M52-040023V2045
Tau Wae M52-040023V2045 Kaihanga Harwin
He Rahinga Kei te wātea 82860 pcs Pepa Raraunga 1.M52-040023V2045.pdf2.M52-040023V2045.pdf
Pitch - Mating 0.050" (1.27mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui 0.346" (8.80mm) Ētahi Ingoa 952-3513
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 20
Momo Tae Through Hole Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri 7.10mm, 8.50mm, 11.00mm Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Teitei Whakanoho 0.098" (2.50mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 20 position 0.050" (1.27mm)
Whakatauranga onamata 1A Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Brass
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.091" (2.30mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.157" (4.00mm)