1589T70F124
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1589T70F124 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1589T70F124
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua POWER STRIP 70" 20A 24OUT 6'C
Ngā Rauemi: 1.1589T70F124.pdf2.1589T70F124.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1589T70F124
Tau Wae 1589T70F124 Kaihanga Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga POWER STRIP 70" 20A 24OUT 6'C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1011 pcs Pepa Raraunga 1.1589T70F124.pdf2.1589T70F124.pdf
Taumaha - Momotuhi - Whakauru 120V
Te Poari Whare Aluminum Ngā āhuatanga -
Energy - Anei - Max 20A
Raina Rita 6' (1.83m) Hononga - Whakaputa AC NEMA 5-20R
Hononga - Whakauru AC NEMA 5-20P Whakaaetanga CSA, UL
Ngā putanga AC 24
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1589T70F1
1589T70F1
Kaihanga: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga: POWER STRIP 70" 20A 10OUT 6'C