1589T70C124
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1589T70C124 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1589T70C124
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua POWER STRIP 70" 20A 24OUT 6'C
Ngā Rauemi: 1.1589T70C124.pdf2.1589T70C124.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 808 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 808 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1589T70C124
Tau Wae 1589T70C124 Kaihanga Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga POWER STRIP 70" 20A 24OUT 6'C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 808 pcs Pepa Raraunga 1.1589T70C124.pdf2.1589T70C124.pdf
Taumaha - Momotuhi - Whakauru 120V
Momo PDU (Power Distribution Unit) Raupapa 1589
Whakamahia te Rohe North America Parenga Mahinga Circuit Breaker(s)
Ētahi Ingoa Q1429902 Momo Tae Bench, Rack, Wall
Kua Tiakina Nga Raina Media - Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te Poari Whare Aluminum
Ngā āhuatanga - Energy -
Anei - Max 20A Raina Rita 6' (1.83m)