1589T70D124
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1589T70D124 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1589T70D124
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua POWER STRIP 70" 20A 24OUT 15'
Ngā Rauemi: 1.1589T70D124.pdf2.1589T70D124.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 725 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 725 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1589T70D124
Tau Wae 1589T70D124 Kaihanga Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga POWER STRIP 70" 20A 24OUT 15' Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 725 pcs Pepa Raraunga 1.1589T70D124.pdf2.1589T70D124.pdf
Taumaha - Momotuhi - Whakauru 120V
Te Poari Whare Aluminum Ngā āhuatanga -
Energy - Anei - Max 20A