1589T70C1
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1589T70C1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1589T70C1
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua POWER STRIP 70" 20A 10OUT 6'C
Ngā Rauemi: 1.1589T70C1.pdf2.1589T70C1.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 757 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 757 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1589T70C1
Tau Wae 1589T70C1 Kaihanga Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga POWER STRIP 70" 20A 10OUT 6'C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 757 pcs Pepa Raraunga 1.1589T70C1.pdf2.1589T70C1.pdf
Taumaha - Momotuhi - Whakauru 120V
Te Poari Whare Aluminum Ngā āhuatanga -
Energy - Anei - Max 20A