1589T70D1
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1589T70D1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1589T70D1
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua POWER STRIP 70" 20A 10OUT 15'
Ngā Rauemi: 1.1589T70D1.pdf2.1589T70D1.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 842 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 842 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1589T70D1
Tau Wae 1589T70D1 Kaihanga Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga POWER STRIP 70" 20A 10OUT 15' Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 842 pcs Pepa Raraunga 1.1589T70D1.pdf2.1589T70D1.pdf
Taumaha - Momotuhi - Whakauru 120V
Momo PDU (Power Distribution Unit) Raupapa 1589
Whakamahia te Rohe North America Parenga Mahinga Circuit Breaker(s)
Momo Tae Bench, Rack, Wall Kua Tiakina Nga Raina Media -
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Te Poari Whare Aluminum Ngā āhuatanga -
Energy - Anei - Max 20A
Raina Rita 15' (4.57m) Hononga - Whakaputa AC NEMA 5-20R
Hononga - Whakauru AC NEMA L5-20P Whakaaetanga CSA, UL
Ngā putanga AC 10
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1589T70D124
1589T70D124
Kaihanga: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga: POWER STRIP 70" 20A 24OUT 15'