V150ZS05P
Hua Hua
Tau Wae: V150ZS05P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 150V 400A DISC 5MM
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V150ZS05P
Tau Wae V150ZS05P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 150V 400A DISC 5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 441128 pcs Pepa Raraunga
Varistor Voltage (Typ) 150V Varistor Voltage (Min) 135V
Varistor Voltage (Max) 165V Raupapa ZS
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 5mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 127V Maximum AC Volts 92V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 4.0J Whakaahuatanga Taipitopito 150V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
I teie nei - Te tere 400A Capacitance @ Frequency 190pF @ 1MHz