V150ZS1P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V150ZS1P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V150ZS1P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 150V 1.2KA DISC 7MM
Ngā Rauemi: V150ZS1P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V150ZS1P
Tau Wae V150ZS1P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 150V 1.2KA DISC 7MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 448009 pcs Pepa Raraunga V150ZS1P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 150V Varistor Voltage (Min) 135V
Varistor Voltage (Max) 165V Raupapa ZS
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 7mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 127V Maximum AC Volts 95V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 8.0J Whakaahuatanga Taipitopito 150V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
I teie nei - Te tere 1.2kA Capacitance @ Frequency 460pF @ 1MHz