V150ZC8P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V150ZC8P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 150V 4.5KA DISC 14MM
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V150ZC8P
Tau Wae V150ZC8P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 150V 4.5KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 234451 pcs Pepa Raraunga
Varistor Voltage (Typ) 150V Varistor Voltage (Min) 135V
Varistor Voltage (Max) 165V Raupapa ZC
Packaging Bulk Paa / Case Disc 14mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 127V Maximum AC Volts 95V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 20J Whakaahuatanga Taipitopito 150V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
I teie nei - Te tere 4.5kA Capacitance @ Frequency 1910pF @ 1MHz