V150ZC4P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V150ZC4P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 150V 2.5KA DISC 10MM
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V150ZC4P
Tau Wae V150ZC4P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 150V 2.5KA DISC 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 314328 pcs Pepa Raraunga
Varistor Voltage (Typ) 150V Varistor Voltage (Min) 135V
Varistor Voltage (Max) 165V Raupapa ZC
Packaging Bulk Paa / Case Disc 10mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 127V Maximum AC Volts 95V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 15J Whakaahuatanga Taipitopito 150V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
I teie nei - Te tere 2.5kA Capacitance @ Frequency 860pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V150ZC4PX2855
V150ZC4PX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 150V 2.5KA DISC 10MM