V150ZC1P
Hua Hua
Tau Wae: V150ZC1P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 150V 1.2KA DISC 7MM
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
9000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V150ZC1P
Tau Wae V150ZC1P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 150V 1.2KA DISC 7MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 449132 pcs Pepa Raraunga
Varistor Voltage (Typ) 150V Varistor Voltage (Min) 135V
Varistor Voltage (Max) 165V Raupapa ZC
Packaging Bulk Paa / Case Disc 7mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 127V Maximum AC Volts 95V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 8.0J Whakaahuatanga Taipitopito 150V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
I teie nei - Te tere 1.2kA Capacitance @ Frequency 460pF @ 1MHz