V150ZS20P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V150ZS20P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V150ZS20P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 150V 6.5KA DISC 20MM
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V150ZS20P
Tau Wae V150ZS20P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 150V 6.5KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 175914 pcs Pepa Raraunga
Varistor Voltage (Typ) 150V Varistor Voltage (Min) 135V
Varistor Voltage (Max) 165V Raupapa ZS
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 127V Maximum AC Volts 95V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 45J Whakaahuatanga Taipitopito 150V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
I teie nei - Te tere 6.5kA Capacitance @ Frequency 3500pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V150ZS20PW
V150ZS20PW
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: RADIAL VARISTOR 20MM ROHS/LEAD F
I roto i te taonga: 171328 pcs
Tikiake: V150ZS20PW.pdf
RFQ
V150ZS1PX2855
V150ZS1PX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 150V 1.2KA DISC 7MM
I roto i te taonga: 463797 pcs
Tikiake:
RFQ
V150ZS20PX2855
V150ZS20PX2855
Whakaahuatanga: VARISTOR 150V 6.5KA DISC 20MM