TPSMD54CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TPSMD54CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TPSMD54CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 54V 87.1V DO214AB
Ngā Rauemi: TPSMD54CA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TPSMD54CA
Tau Wae TPSMD54CA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 54V 87.1V DO214AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 138633 pcs Pepa Raraunga TPSMD54CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 54V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 87.1V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 60V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AB (SMCJ) Raupapa Automotive, AEC-Q101, TPSMD
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AB, SMC
Ētahi Ingoa F9848TR Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 34.4A Capacitance @ Frequency -