TPSMD48A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TPSMD48A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TPSMD48A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 48V 77.4V DO214AB
Ngā Rauemi: TPSMD48A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TPSMD48A
Tau Wae TPSMD48A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 48V 77.4V DO214AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 142864 pcs Pepa Raraunga TPSMD48A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 48V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 77.4V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 53.3V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AB (SMCJ)
Raupapa Automotive, AEC-Q101, TPSMD Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-214AB, SMC Ētahi Ingoa F9843TR
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 38.8A