TPSMD51A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TPSMD51A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TPSMD51A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 51V 82.4V DO214AB
Ngā Rauemi: TPSMD51A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TPSMD51A
Tau Wae TPSMD51A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 51V 82.4V DO214AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 142671 pcs Pepa Raraunga TPSMD51A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 51V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 82.4V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 56.7V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AB (SMCJ)
Raupapa Automotive, AEC-Q101, TPSMD Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-214AB, SMC Ētahi Ingoa F9845TR
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 36.4A