TPSMD58CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TPSMD58CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TPSMD58CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 58V 93.6V DO214AB
Ngā Rauemi: TPSMD58CA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TPSMD58CA
Tau Wae TPSMD58CA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 58V 93.6V DO214AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 147118 pcs Pepa Raraunga TPSMD58CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 58V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 93.6V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 64.4V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AB (SMCJ) Raupapa Automotive, AEC-Q101, TPSMD
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AB, SMC
Ētahi Ingoa F9850TR Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 32.1A Capacitance @ Frequency -