TPSMD60CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TPSMD60CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TPSMD60CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 60V 96.8V DO214AB
Ngā Rauemi: TPSMD60CA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TPSMD60CA
Tau Wae TPSMD60CA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 60V 96.8V DO214AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 150516 pcs Pepa Raraunga TPSMD60CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 60V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 96.8V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 66.7V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AB (SMCJ) Raupapa Automotive, AEC-Q101, TPSMD
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AB, SMC
Ētahi Ingoa F9852TR Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 31A Capacitance @ Frequency -