SL1122A260
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SL1122A260
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua GDT 260V 10KA THROUGH HOLE
Ngā Rauemi: SL1122A260.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SL1122A260
Tau Wae SL1122A260 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga GDT 260V 10KA THROUGH HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 19941 pcs Pepa Raraunga SL1122A260.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) 260V Te manawanui -
Raupapa SL1122A Packaging Tray
Paa / Case Radial Cylinder, 3 Lead Tuhinga o mua 3
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 10000A (10kA) Kati poto No
Whakaahuatanga Taipitopito Gas Discharge Tube 260V 10000A (10kA) 3 Pole Through Hole
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SL1122A260R
SL1122A260R
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: GDT 260V 10KA THROUGH HOLE