SL1122A090R
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SL1122A090R
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua GDT 90V 10KA THROUGH HOLE
Ngā Rauemi: SL1122A090R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SL1122A090R
Tau Wae SL1122A090R Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga GDT 90V 10KA THROUGH HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4346 pcs Pepa Raraunga SL1122A090R.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) 90V Te manawanui -
Raupapa SL1122A Packaging Tray
Paa / Case Radial Cylinder, 3 Lead Tuhinga o mua 3
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 10000A (10kA)
Kati poto No Whakaahuatanga Taipitopito Gas Discharge Tube 90V 10000A (10kA) 3 Pole Through Hole
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SL1056B
SL1056B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: GROUND PLATE 20 WAY FOR SL1026
I roto i te taonga: 4214 pcs
Tikiake: SL1056B.pdf
RFQ
SL1122A260R
SL1122A260R
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: GDT 260V 10KA THROUGH HOLE
I roto i te taonga: 5697 pcs
Tikiake: SL1122A260R.pdf
RFQ
SL105F
SL105F
Kaihanga: Switchcraft Inc.
Whakaahuatanga: CONN RCPT 5POS FEMALE FLANGE MT
Tikiake: SL105F.pdf
SL1122A200
SL1122A200
Whakaahuatanga: GDT 200V 10KA THROUGH HOLE
Tikiake: SL1122A200.pdf
SL1122A090
SL1122A090
Whakaahuatanga: GDT 90V 10KA THROUGH HOLE
Tikiake: SL1122A090.pdf
SL1122A200R
SL1122A200R
Tikiake: SL1122A200R.pdf
SL105M
SL105M
Kaihanga: Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 5POS SILVER SLDR