SL1122A230
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1122A230 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SL1122A230
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua GDT 230V 10KA THROUGH HOLE
Ngā Rauemi: SL1122A230.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SL1122A230
Tau Wae SL1122A230 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga GDT 230V 10KA THROUGH HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 18107 pcs Pepa Raraunga SL1122A230.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) 230V Te manawanui -
Raupapa SL1122A Packaging Tray
Paa / Case Radial Cylinder, 3 Lead Ētahi Ingoa F5442
SL1122A230-ND
Tuhinga o mua 3 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 10000A (10kA)
Kati poto No Whakaahuatanga Taipitopito Gas Discharge Tube 230V 10000A (10kA) 3 Pole Through Hole