SL1122A450R
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SL1122A450R
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua GDT 450V 10KA THROUGH HOLE
Ngā Rauemi: SL1122A450R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SL1122A450R
Tau Wae SL1122A450R Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga GDT 450V 10KA THROUGH HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4916 pcs Pepa Raraunga SL1122A450R.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) 450V Te manawanui -
Raupapa SL1122A Packaging Tray
Paa / Case Radial Cylinder, 3 Lead Tuhinga o mua 3
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 10000A (10kA)
Kati poto No Whakaahuatanga Taipitopito Gas Discharge Tube 450V 10000A (10kA) 3 Pole Through Hole
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SL12 10004
SL12 10004
Kaihanga: Ametherm
Whakaahuatanga: ICL 10 OHM 20% 4A 12MM
I roto i te taonga: 158321 pcs
Tikiake: SL12 10004.pdf
RFQ
SL1122A260R
SL1122A260R
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: GDT 260V 10KA THROUGH HOLE
I roto i te taonga: 5697 pcs
Tikiake: SL1122A260R.pdf
RFQ
SL12 10004-B
SL12 10004-B
Kaihanga: Ametherm
Whakaahuatanga: ICL 10 OHM 20% 4A 13MM
Tikiake: SL12 10004-B.pdf
SL12 10004-A
SL12 10004-A
Tikiake: SL12 10004-A.pdf
SL1122A450
SL1122A450
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: GDT 450V 10KA THROUGH HOLE
Tikiake: SL1122A450.pdf
SL1122A250
SL1122A250
Whakaahuatanga: GDT 250V 10KA THROUGH HOLE
Tikiake: SL1122A250.pdf
SL1122A350
SL1122A350
Whakaahuatanga: GDT 350V 10KA THROUGH HOLE
Tikiake: SL1122A350.pdf
Whakaahuatanga: ICL 10 OHM 20% 5A 12MM
Tikiake: SL12 10005.pdf