SL1122A250
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SL1122A250
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua GDT 250V 10KA THROUGH HOLE
Ngā Rauemi: SL1122A250.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SL1122A250
Tau Wae SL1122A250 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga GDT 250V 10KA THROUGH HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4881 pcs Pepa Raraunga SL1122A250.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) 250V Te manawanui -
Raupapa SL1122A Packaging Tray
Paa / Case Radial Cylinder, 3 Lead Tuhinga o mua 3
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 10000A (10kA)
Kati poto No Whakaahuatanga Taipitopito Gas Discharge Tube 250V 10000A (10kA) 3 Pole Through Hole