SL1011B145A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1011B145A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SL1011B145A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua GDT 145V 10KA THROUGH HOLE
Ngā Rauemi: SL1011B145A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SL1011B145A
Tau Wae SL1011B145A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga GDT 145V 10KA THROUGH HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5986 pcs Pepa Raraunga SL1011B145A.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) 145V Te manawanui -
Raupapa SL1011B Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Cylinder Tuhinga o mua 2
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 10000A (10kA)
Kati poto No Whakaahuatanga Taipitopito Gas Discharge Tube 145V 10000A (10kA) 2 Pole Through Hole