SL1011B090C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1011B090C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SL1011B090C
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua GDT 90V 10KA
Ngā Rauemi: SL1011B090C.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SL1011B090C
Tau Wae SL1011B090C Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga GDT 90V 10KA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3980 pcs Pepa Raraunga SL1011B090C.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) 90V Te manawanui -
Raupapa SL1011B Packaging Bulk
Paa / Case Cylinder No Lead Tuhinga o mua 2
Momo Tae User Defined Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 10000A (10kA)
Kati poto No Whakaahuatanga Taipitopito Gas Discharge Tube 90V 10000A (10kA) 2 Pole User Defined