SL1011A600C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1011A600C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SL1011A600C
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua GDT 600V 5KA
Ngā Rauemi: SL1011A600C.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SL1011A600C
Tau Wae SL1011A600C Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga GDT 600V 5KA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 62623 pcs Pepa Raraunga SL1011A600C.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) 600V Te manawanui -
Raupapa SL1011A Packaging Bulk
Paa / Case Cylinder No Lead Tuhinga o mua 2
Momo Tae User Defined Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 5000A (5kA)
Kati poto No Whakaahuatanga Taipitopito Gas Discharge Tube 600V 5000A (5kA) 2 Pole User Defined