SL1011B090A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1011B090A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SL1011B090A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua GDT 90V 10KA THROUGH HOLE
Ngā Rauemi: SL1011B090A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SL1011B090A
Tau Wae SL1011B090A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga GDT 90V 10KA THROUGH HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5027 pcs Pepa Raraunga SL1011B090A.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) 90V Te manawanui -
Raupapa SL1011B Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Cylinder Ētahi Ingoa F5588TR
SL1011B090A-ND
Tuhinga o mua 2 Momo Tae Through Hole
Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 10000A (10kA) Kati poto No
Whakaahuatanga Taipitopito Gas Discharge Tube 90V 10000A (10kA) 2 Pole Through Hole