SL1011B150A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1011B150A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SL1011B150A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua GDT 150V 10KA THROUGH HOLE
Ngā Rauemi: SL1011B150A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SL1011B150A
Tau Wae SL1011B150A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga GDT 150V 10KA THROUGH HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4982 pcs Pepa Raraunga SL1011B150A.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) 150V Te manawanui -
Raupapa SL1011B Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Cylinder Tuhinga o mua 2
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 10000A (10kA)
Kati poto No Whakaahuatanga Taipitopito Gas Discharge Tube 150V 10000A (10kA) 2 Pole Through Hole