PMT835006F
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PMT835006F
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua GDT 350V 20KA T/H FAIL SHORT
Ngā Rauemi: PMT835006F.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PMT835006F
Tau Wae PMT835006F Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga GDT 350V 20KA T/H FAIL SHORT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5767 pcs Pepa Raraunga PMT835006F.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) 350V Te manawanui -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 20000A (20kA)
Kati poto Yes Whakaahuatanga Taipitopito Gas Discharge Tube 350V 20000A (20kA) 3 Pole Through Hole