PMT825004
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
PMT825004 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PMT825004
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua GDT 250V 20KA THROUGH HOLE
Ngā Rauemi: PMT825004.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PMT825004
Tau Wae PMT825004 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga GDT 250V 20KA THROUGH HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4994 pcs Pepa Raraunga PMT825004.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) 250V Te manawanui -
Raupapa PMT8 Packaging Tray
Paa / Case Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend) Ētahi Ingoa F5423
PMT825004-ND
Tuhinga o mua 3 Momo Tae Through Hole
Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 20000A (20kA) Kati poto No
Whakaahuatanga Taipitopito Gas Discharge Tube 250V 20000A (20kA) 3 Pole Through Hole
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PMT823006
PMT823006
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: GDT 230V 20KA THROUGH HOLE
I roto i te taonga: 3967 pcs
Tikiake: PMT823006.pdf
RFQ
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: GDT 250V 20KA
I roto i te taonga: 4434 pcs
Tikiake: PMT825001.pdf
RFQ
PMT825004F
PMT825004F
Whakaahuatanga: GDT 250V 20KA T/H FAIL SHORT