PMT835006
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PMT835006
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua GDT 350V 20KA THROUGH HOLE
Ngā Rauemi: PMT835006.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PMT835006
Tau Wae PMT835006 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga GDT 350V 20KA THROUGH HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5886 pcs Pepa Raraunga PMT835006.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) 350V Te manawanui -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 20000A (20kA)
Kati poto No Whakaahuatanga Taipitopito Gas Discharge Tube 350V 20000A (20kA) 3 Pole Through Hole
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PMT825006
PMT825006
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: GDT 250V 20KA THROUGH HOLE
I roto i te taonga: 4314 pcs
Tikiake: PMT825006.pdf
RFQ
PMT840004F
PMT840004F
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: GDT 400V 20KA T/H FAIL SHORT
I roto i te taonga: 5110 pcs
Tikiake: PMT840004F.pdf
RFQ
PMT835006F
PMT835006F
Whakaahuatanga: GDT 350V 20KA T/H FAIL SHORT