PMT835004
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PMT835004
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua GDT 350V 20KA THROUGH HOLE
Ngā Rauemi: PMT835004.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PMT835004
Tau Wae PMT835004 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga GDT 350V 20KA THROUGH HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4583 pcs Pepa Raraunga PMT835004.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) 350V Te manawanui -
Raupapa PMT8 Packaging Tray
Paa / Case Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend) Tuhinga o mua 3
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 20000A (20kA)
Kati poto No Whakaahuatanga Taipitopito Gas Discharge Tube 350V 20000A (20kA) 3 Pole Through Hole