PMT835004F
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
PMT835004F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PMT835004F
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua GDT 350V 20KA T/H FAIL SHORT
Ngā Rauemi: PMT835004F.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PMT835004F
Tau Wae PMT835004F Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga GDT 350V 20KA T/H FAIL SHORT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5680 pcs Pepa Raraunga PMT835004F.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) 350V Te manawanui -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 20000A (20kA)
Kati poto Yes Whakaahuatanga Taipitopito Gas Discharge Tube 350V 20000A (20kA) 3 Pole Through Hole
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PMT825001
PMT825001
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: GDT 250V 20KA
I roto i te taonga: 4434 pcs
Tikiake: PMT825001.pdf
RFQ
PMT825004F
PMT825004F
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: GDT 250V 20KA T/H FAIL SHORT
I roto i te taonga: 5588 pcs
Tikiake: PMT825004F.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: GDT 350V 20KA THROUGH HOLE