PMT823006F
Hua Hua
Tau Wae: PMT823006F
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua GDT 230V 20KA T/H FAIL SHORT
Ngā Rauemi: PMT823006F.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PMT823006F
Tau Wae PMT823006F Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga GDT 230V 20KA T/H FAIL SHORT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4368 pcs Pepa Raraunga PMT823006F.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) 230V Te manawanui -
Raupapa PMT8 Packaging Tray
Paa / Case Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend) Tuhinga o mua 3
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 20000A (20kA)
Kati poto Yes Whakaahuatanga Taipitopito Gas Discharge Tube 230V 20000A (20kA) 3 Pole Through Hole
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PMT823006
PMT823006
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: GDT 230V 20KA THROUGH HOLE