PMT823004
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PMT823004
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua GDT 230V 20KA THROUGH HOLE
Ngā Rauemi: PMT823004.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PMT823004
Tau Wae PMT823004 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga GDT 230V 20KA THROUGH HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5179 pcs Pepa Raraunga PMT823004.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) 230V Te manawanui -
Raupapa PMT8 Packaging Tray
Paa / Case Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend) Tuhinga o mua 3
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 20000A (20kA)
Kati poto No Whakaahuatanga Taipitopito Gas Discharge Tube 230V 20000A (20kA) 3 Pole Through Hole
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PMT823014F
PMT823014F
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: GDT 230V 20KA T/H FAIL SHORT
I roto i te taonga: 4549 pcs
Tikiake: PMT823014F.pdf
RFQ
PMT823004F
PMT823004F
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse