PMT815004
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PMT815004
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua GDT 150V 20KA THROUGH HOLE
Ngā Rauemi: PMT815004.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PMT815004
Tau Wae PMT815004 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga GDT 150V 20KA THROUGH HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5810 pcs Pepa Raraunga PMT815004.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) 150V Te manawanui -
Raupapa PMT8 Packaging Tray
Paa / Case Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend) Tuhinga o mua 3
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 20000A (20kA)
Kati poto No Whakaahuatanga Taipitopito Gas Discharge Tube 150V 20000A (20kA) 3 Pole Through Hole
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PMT823006
PMT823006
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: GDT 230V 20KA THROUGH HOLE
I roto i te taonga: 3967 pcs
Tikiake: PMT823006.pdf
RFQ
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: GDT 90V 20KA THROUGH HOLE
I roto i te taonga: 5978 pcs
Tikiake: PMT809006.pdf
RFQ
PMT815004F
PMT815004F
Whakaahuatanga: GDT 150V 20KA T/H FAIL SHORT