PMT809004F
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
PMT809004F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PMT809004F
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua GDT 90V 20KA T/H FAIL SHORT
Ngā Rauemi: PMT809004F.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PMT809004F
Tau Wae PMT809004F Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga GDT 90V 20KA T/H FAIL SHORT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5199 pcs Pepa Raraunga PMT809004F.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) 90V Te manawanui -
Raupapa PMT8 Packaging Tray
Paa / Case Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend) Ētahi Ingoa F5422
PMT809004F-ND
Tuhinga o mua 3 Momo Tae Through Hole
Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 20000A (20kA) Kati poto Yes
Whakaahuatanga Taipitopito Gas Discharge Tube 90V 20000A (20kA) 3 Pole Through Hole