PMT809004
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
PMT809004 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PMT809004
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua GDT 90V 20KA THROUGH HOLE
Ngā Rauemi: PMT809004.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PMT809004
Tau Wae PMT809004 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga GDT 90V 20KA THROUGH HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5528 pcs Pepa Raraunga PMT809004.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) 90V Te manawanui -
Raupapa PMT8 Packaging Tray
Paa / Case Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend) Ētahi Ingoa F5421
PMT809004-ND
Tuhinga o mua 3 Momo Tae Through Hole
Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 20000A (20kA) Kati poto No
Whakaahuatanga Taipitopito Gas Discharge Tube 90V 20000A (20kA) 3 Pole Through Hole