LFR600602CID
Hua Hua
Tau Wae: LFR600602CID
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BLOK CART 600V 60A DIN RAIL
Ngā Rauemi: 1.LFR600602CID.pdf2.LFR600602CID.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LFR600602CID
Tau Wae LFR600602CID Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BLOK CART 600V 60A DIN RAIL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2483 pcs Pepa Raraunga 1.LFR600602CID.pdf2.LFR600602CID.pdf
Tuhinga 600V Kāhua Whakamutunga Box Lug
Raupapa LFR Ētahi Ingoa LFR60060-2CID
Whakatakotoranga - Tuhinga o mua 2
Momo Tae DIN Rail Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Purihi Block Momo Momo Cartridge
Rahi Whakairo 0.811" Dia x 3" L (20.60mm x 76.20mm) Mo te Whakamahia me te / Products Related Class R
Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Block 60A 600V 2 Circuit Cartridge DIN Rail Whakatauranga onamata 60A
Whakaaetanga Mea - Whakautu Whakamutunga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LFR600603CID
LFR600603CID
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BLOK CART 600V 60A DIN RAIL
I roto i te taonga: 2050 pcs
Tikiake: LFR600603CID.pdf
RFQ
LFR600602C
LFR600602C
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse