LFR601003CID
Hua Hua
Tau Wae: LFR601003CID
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BLOCK CART 600V 100A DIN
Ngā Rauemi: 1.LFR601003CID.pdf2.LFR601003CID.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LFR601003CID
Tau Wae LFR601003CID Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BLOCK CART 600V 100A DIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1038 pcs Pepa Raraunga 1.LFR601003CID.pdf2.LFR601003CID.pdf
Tuhinga 600V Kāhua Whakamutunga Box Lug
Raupapa LFR Ētahi Ingoa LFR60100-3CID
Whakatakotoranga - Tuhinga o mua 3
Momo Tae DIN Rail Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Purihi Block Momo Momo Cartridge
Rahi Whakairo 1.311" Dia x 5.874" L (33.3mm x 149.2mm) Mo te Whakamahia me te / Products Related Class R
Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Block 100A 600V 3 Circuit Cartridge DIN Rail Whakatauranga onamata 100A